آی‌سیما نخستین ارائه دهنده‌ی خدمات IPTV مبتنی بر اینترانت در ایران است. این رسانه، با استفاده از پروتکل اینترنت و زیرساخت مخابراتی، مجموعه‌ی وسیعی از رسانه‌ها و سرگرمی‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. راه‌اندازی خدمات آی‌پی‌تی‌وی مبتنی بر اینترانت در ایران، با نام آی‌پی‌مدیا (ipMedia) آغاز گردید.  شرکت «توسعه سامانه بهنگام غدیـر» با برند «آی‌سیــما» (iseema) فعالیت خود را در زمینه ارایـه سـرویــس آی‌پی‌مدیا  از اوایل مهرماه سال 1392 آغاز نمود و از همین روست که  با فاصله‌ی زمانی زیادی نسبت به دیگران، نخستین ارایه‌دهنده‌ این سرویس در ایران محسوب می‌شود.
«توسعه سامانه بهنگام غدیـر» نخستین شرکتی‌ست که برای ارایه‌ شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی ایران در آی‌پی‌مدیا، قراردادی رسمی را با شرکت سروش رسانه (به نمایندگی از صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران)، عقد نموده است. این شرکت همچنین قراردادی با موسسه رسانه‌های فرهنگی - به نمایندگی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی - دارد که برای ارائه سرویس VOD تدوین شده است. 
راه‌حل فنی ارایه‌ی این سرویس با استفاده از شرکت‌های دانش بنیان داخلی و شرکت‌های معتبر خارجی تهیه شده‌ است و آی‌سیما در ارائه خدمات از هردو پلتفرم ایرانی و خارجی خود بهره می‌برد.
تماشای دوباره سریال‌ها
تماشای دوباره سریال‌ها
بازی و سرگرمی
بازی و سرگرمی
امتیازدهی
امتیازدهی
آرشیوی از همه چیز
آرشیوی از همه چیز